پدرم که بیمار بود برا سلامتیش روزی هفتاد مرتبه سوره حمد میخوندم  روایت شده بود که مؤکد است . من هنوز فرصت پیدانکردم ترجمه قران را بخونم ولی دوست دارم زمانی در کنار فرد مطلع این کار را انجام دهم من فقط شاید ترجمه سوره حمدرا خوانده باشم آن هم نه درحد تفسیر که ترجمه روان . ما معمولاً در قنوت نماز دعا می خوانیم اما ما در نماز یومیه خود  مرتب سوره حمد را قرائت می کنیم .من فقط  این را تکرار کنم که مارا به راه راست هدایت کن ما به خدای خود می گوییم انگار او فراموشش نشود می گوییم حالا میبینید خداوند از زبان ما هم سخن می گوید واین سخن گفتن از زبانمان حکمتهای ژرف دارد . خداوند غضب میکند ومن هنوز نمیدانم ونپرسیده ام که او به چه کسی غضب می کند آیا خدارا همین گفتن برای هدایتمان کفایت می کند یا باید بدانیم وبفهمیم که غضب شدگان چه کسانی هستند آری شاید ما فراموش کاران هم باشیم . شنیدم از خانواده شهدای مدافع حرم که ما در زیارت عاشورا و .  آری ما می خواهیم گه از گمراهان نباشیم پس باید علم به امامان معصوممان داشته باشیم . پیامبر سلام میدهد ودرنماز بر خود سلام ودرود می فرستد که بماند اما امامان ما همینکه می گویند از گمراهان نباشیم وبه کرات می خوانند خداوند می فرماید نه من در غدیر راه را نشان دادم ومن از غضب شدگان نمی خواهم واین برای ماست که امامان و پیامبر خود را شناخته وقدم در راه آنان بگذاریم آنوقت خدا می فرماید نه مادرت و پدرت و. در گوش تو خواندند آنچه باید وتورا ما فراخواندیم پس سلام بفرست بر والدینت که تورا به سلامت در این آیین وارد کردند .

سلام ,امامان ,خداوند ,ترجمه ,سوره ,گمراهان نباشیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لوکس دانلود|مرجع بزرگ دانلود هر چی که بخوای تلاش و فعالیت TURKBEEN رشته عکاسی اخبار تعطیلی مدارس